RussianUkriania

Про нас

Алкоголізм – важке, але виліковне захворювання. Головне, щоб пацієнт усвідомив свою проблему та прагнув допомоги. Наш центр практикує найновішу технологію в області лікування алкоголізму – комп’ютерне квантове програмування. Цей метод має ряд переваг в порівнянні з іншими методами лікування алкогольної залежності.

Квантова терапія - це такий вид лікування, в якому використовуються екологічно чисті види електромагнітних випромінювань з метою відновлення спотвореного захворюванням електромагнітного інформаційного поля пацієнта і приведення його до стійкого здорового стану.

Дана методика неболюча, без порушення цілісності шкірних покривів, без побічної дії. Так як алкоголь уражає всі органи та системи організму , на прийомі у лікаря нарколога проводиться всестороннє обстеження та опитування пацієнта, в результаті чого всі дані вводяться в комп’ютер, який визначає ступінь ураження. Керуючись результатами обстеження пацієнтові призначається курс лікування. За допомогою апаратів проходить комплексне відновлення організму на молекулярному рівні (за рахунок чого повністю втрачається тяга до алкоголю ), покращуються обмінні процеси та стан нервової системи (нормалізується сон, покращується настрій ), шлунково-кишкового тракту (покращується апетит), відновлюється потенція.

Вибираючи спосіб лікування для себе чи рідних , не полінуйтесь поговорити з тими, хто у нас вже лікувався. В наш час надійні гарантії може дати тільки репутація, а реклама давно вже не користується довірою у людей.

Гома Iвон Вiл'ям

Лікар Нарколог

Developed By Webbyklet.com